Davet

Değerli meslektaşlarım,

DAHUDER olarak dahiliye branşını geliştirmek için çıktığımız bu yolda, henüz birinci yılımızda siz değerli meslektaşlarımızın da desteğiyle çok önemli işlere imza attık. 1. Ulusal Dahiliye Kongresi bu anlamda adına ve bizlere yakışan bir şekilde, bilimsel içeriği ve sosyal programları ile katılımcıların çok keyif aldığı bir kongre oldu. Birçok ilklerin yaşandığı kongremizde meslektaşlarımız, kendilerini evlerinde hissettiler ve rahat bir tartışma ortamı buldular.

Amacımızdan hiç sapmadan, vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda 2. Ulusal Dahiliye Kongresi’ni 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Susesi Luxury Resort Otel, Antalya’da gerçekleştireceğiz. Bilim ve teknolojinin çok hızlı ilerlediği ve kılavuzların neredeyse her yıl güncellendiği bu çağda, güncel bilgiler ışığında kronik hastalıkların yönetimini ve sık karşılaşılan dahili hastalıklara yaklaşımı tartışacağız.

DAHUDER’in kuruluş amaçlarından biri de meslektaşlarımız arasında iletişimi sağlamak ve birlikte çok daha kuvvetli bir dahiliye camiası oluşturmaktır. Kongremiz bu anlamda da dahiliye hekimlerinin buluşma noktası olmayı hedeflemektedir. Bu amaçlar ile siz değerli meslektaşlarımızı 2. Ulusal Dahiliye Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Saygılarımızla,

Konge Başkanı
Doç. Dr. Seyit Uyar