Davet

Sayın meslektaşlarım,

3. Ulusal Dahiliye Kongremizi (UDK) 23-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında Susesi Luxury Resort Otel, Antalya’da düzenleyeceğiz. Kongremizde, çok geniş bir alanı kapsayan dahiliye alanındaki güncel bilgiler ve hocalarımızın deneyimleri çoğunluğu Genel Dahiliye akademisyeni hocalarımız tarafından katılımcılar ile interaktif bir şekilde paylaşılacaktır. DAHUDER bünyesinde kurulan akademik çalışma gruplarımız, kısa sürede edindiğimiz tecrübeler ve sizlerden gelen öneriler doğrultusunda bu yıl kongremizin bilimsel içeriğini daha da yükselterek yine dopdolu bir kongre geçireceğiz. Dahiliye Uzmanlarının buluşma yeri olmasını hedeflediğimiz UDK, bilimsel programın yanında farklı sosyal projeleri ile de karşınıza gelecek.

Kongremizde sadece akademisyenlere değil, genç Dahiliye Uzmanlarına ve Asistanlarına da yine konuşma fırsatı verilecek ve akademisyenlik yolunda cesaretlenmeleri sağlanacaktır. DAHUDER olarak henüz ikinci yılımızda UDK yanında, “Dahuder Medical Journal” dergimizi üç ayda bir yayınlanmaya devam etmekteyiz ve “Dahuder Akut Dahiliye” kitabımızı yayınladık. Akademik faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek ve bu yolda ilerlemek isteyen meslektaşlarımıza fırsat vereceğiz.

Dahiliye Uzmanlığını geliştirmek ve sahada karşılaşılan sorunları çözmek, itirazlarımızı ve taleplerimizi güçlü bir şekilde dile getirmek istiyorsak DAHUDER’e üye olmak ve dernek faaliyetlerine destek olmamız çok önem arz etmektedir. “Birlikten kuvvet doğar” sözü gereği tüm meslektaşlarımızı 3. UDK’da beraber olmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Seyit Uyar